Masz pytania? zadzwoń   534 977 712

 

Profesjonalny jednofunkcyjny odkurzacz Karcher T 7/1 Classic to jeden z najmniejszych odkurzaczy jakie niemiecki producent ma w swojej ofercie. Posiada on mały zbiornik (7,5l), dzięki czemu cechuje się dużą mobilnością, a niewielka waga rzędu 3,5 kg pozwala na dowolne przenoszenie nawet przez osobę starszą. Odkurzacz ma klasyczny wygląd w którym pracuje mocny silnik o poborze prądu 850W, który generuje hałas rzędu 63 dB(A). Dzięki temu odkurzacz T 71/1 Classic jest cichy i energooszczędny co pozwoli pracować w miejscach wrażliwych na hałas i oszczędzić na rachunkach za prąd. Dzięki wysokiej sile ssącej odkurzacz jest chętnie wybierany do sprzątania w przedszkolach, szkołach, przychodniach, biurach, czy hotelach. Dzięki bardzo atrakcyjnej cenie urządzenie coraz częściej wybierają również użytkownicy domowi, którzy chcą mieć wytrzymały i kompaktowy odkurzacz w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki zoptymalizowaniu parametrów pracy, odkurzacz zużywa o ok 25% mniej energii niż urządzenia konkurencji, przy jednoczesnym zwiększeniu siły ssącej o 25%. Odkurzacz jednofunkcyjny nadaje się wyłącznie do wciągania suchych zanieczyszczeń, co w praktyce oznacza, że nie możemy pod żadnym pozorem wciągać do zbiornika wody oraz mokrych zanieczyszczeń. Jeżeli będziemy tego przestrzegali, możemy być praktycznie pewni, że urządzenie będzie służyć nam przez długie lata. Producent wyposażył odkurzacz w trwały filtr koszowy, który teoretycznie pozwala nam na odkurzanie bez potrzeby używania worków filtracyjnych. Celowo użyłem słowa „teoretycznie” ponieważ używanie worków filtracyjnych dodatkowo zabezpiecza turbinę przed przedostaniem się zanieczyszczeń oraz przedłuża żywotność filtra koszowego, który nie potrzebuje tak częstego czyszczenia, jak w przypadku odkurzania bez worków. W tym modelu worki występują w bardzo atrakcyjnej cenie, co dodatkowo zachęca do odkurzania właśnie z nimi. W podstawowym wyposażeniu znajdziemy również wąż ssący o długości 2 metrów, 3 rury ssące, gdzie każda ma po 35 cm oraz szeroką dyszę podłogową 270 mm, która jest dwufunkcyjna i pozwala na przełączanie pomiędzy powierzchniami twardymi a dywanowymi. Urządzenie posiada dodatkowo hak na długi przewód zasilający (mierzy on 7,5m i pozwala na swobodną pracę), który jak to w serii profesjonalnej nie jest wciągany do środka obudowy. Niestety ale mechanizmy montowane w odkurzaczach, które automatycznie chowają przewód do środka obudowy często ulegają uszkodzeniu, a model T 7/1 Classic jest przeznaczony do częstego odkurzania, więc nie może sobie pozwolić na częste wizyty w serwisie.

Odkurzacz szarej serii Karcher T 7/1 Classic to trwały i cichy odkurzacz, który znajdzie swoje zastosowanie w użytku profesjonalnym ale również w domowym. Dzięki swoim niewielkim gabarytom i niskiej wadze, łatwo się nim manewruje i transportuje do innych pomieszczeń. Jeżeli szukamy niedrogiego, trwałego i lekkiego odkurzacza, to ten wybór wydaje się być jednym z lepszych.

 

 

Zespół wykwalifikowanych pracowników czeka na Twój telefon.

Sprzedaż: 534 977 712

Serwis: 796 654 702

Wysyłka: 531 877 712

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą sprzedażą i serwisem maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Posiadamy w naszej ofercie profesjonalne usługi serwisowe. Twoją maszyną zajmie się zespół specjalnie wyszkolonych serwisantów urządzeń przemysłowych.