Masz pytania? zadzwoń   534 977 712

 

 

Przemysłowy odkurzacz Karcher NT 20/1 Ap jest jednym z mniejszych odkurzaczy profesjonalnych niemieckiego producenta. Urządzenie posiada 20 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia, dzięki czemu jest lekki i bardzo mobilny. Pojemnik na zanieczyszczenia został wykonany z mocnego plastiku, który jest odporny na uderzenia i pęknięcia. Model należy do profesjonalnej serii odkurzaczy uniwersalnych i cechuje się prostą i trwałą konstrukcją. Odkurzacz przeznaczony jest do zbierania zarówno suchych jak i mokrych zanieczyszczeń a także wody. Został wyposażony w płaski filtra falisty przystosowany do wciągania pyłów klasy M, który został schowany do specjalnej kasetki, dzięki czemu nie mamy kontaktu z brudem podczas jego wymiany. Ważną cechą odkurzacza jest półautomatyczny system oczyszczania filtra powietrza, który przywraca pełną moc ssącą podczas odkurzania. Dzięki swojej kompaktowej budowie, niewielkiej wadze (bo zaledwie 8,5 kg) i wygodnemu uchwytowi, odkurzacz możemy w szybki i prosty sposób przemieszczać z miejsca na miejsce, nie będzie też problemem aby schować całe wyposażenie do samochodu i przewieź odkurzacz do innego budynku. Zajmuje on bardzo mało miejsca co dla wielu osób będzie zdecydowaną zaletą urządzenia. Dzięki temu, że odkurzacz jest bardzo cichy (generuje zaledwie 66 dB (A)) doskonale sprawdzi się w miejscach wrażliwych na hałas, gdzie musimy szybko posprzątać po skończonej pracy. Cechy odkurzacza zostaną szczególnie docenione przez mechaników, rzemieślników czy firmy sprzątające. Mimo swoich niewielkich rozmiarów producent wyposażył odkurzacz w mocny silnik 1380W, gdzie wydatek powietrza 74 l/s oraz podciśnienie 254 mbar dorównuje większym odkurzaczom serii NT. Klasa AP do której należy model Karcher NT 20/1 Ap cechuje się dużą wytrzymałością, prostą konstrukcją oraz niską ceną. W standardowym wyposażeniu producent dostarcza nam wąż ssący o długości 2,5 metra, metalowe rury, ssawkę szczelinową, flizelinową torebkę filtracyjną czy ssawkę podłogową o szerokości 300 mm. Ssawka podłogowa przystosowana jest zarówno do suchych jak i mokrych zanieczyszczeń, jednak w momencie kiedy zdecydujemy się na wciąganie wody, należy pamiętać aby zdjąć worek filtracyjny aby pozostał suchy. Odkurzacz posiada półautomatyczny system oczyszczania filtra, dlatego aby zapobiec przedostaniu się nieczystości do turbiny, należy zakładać worek filtracyjny podczas odkurzania suchych zanieczyszczeń. Filtr został umieszczony w specjalnej kasetce umieszczonej pod turbiną odkurzacza, więc w momencie jego wymiany nie będziemy mieli bezpośredniej styczności z brudem.

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup odkurzacza przemysłowego Karcher NT 20/1 Ap, otrzymamy prosty, niewielki, mobilny i wytrzymały odkurzacz serii profesjonalnej niemieckiego producenta. Gwarantuje on nam dużą moc przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Urządzenie ze względu na to, że posiada półautomatyczny system oczyszczania filtra sprawdzi się w wielu branżach.

 

Zespół wykwalifikowanych pracowników czeka na Twój telefon.

Sprzedaż: 534 977 712

Serwis: 796 654 702

Wysyłka: 531 877 712

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą sprzedażą i serwisem maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Posiadamy w naszej ofercie profesjonalne usługi serwisowe. Twoją maszyną zajmie się zespół specjalnie wyszkolonych serwisantów urządzeń przemysłowych.