Masz pytania? zadzwoń   730 577 712

Myjka do okien Karcher WVP 10


Myjka do okien to bardzo popularne urządzenie firmy Karcher, które przez bardzo długi czas występowało jedynie w serii domowej urządzeń niemieckiego producenta. Na szczęście jest to już czas przeszły, ponieważ na rynku pojawił się w pełni profesjonalny model WVP 10, a czym on się charakteryzuje? Zamierzam to sprawdzić i zachęcam do dalszej części artykułu.

 

Myjka ciśnieniowa Karcher HD 7/17 M Plus


Myjka ciśnieniowa klasy średniej charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dobrymi parametrami pracy oraz niezawodnością i niezależnością. Czy tak samo jest w przypadku nowego modelu Karcher HD 7/17 M Plus? Zamierzam się o tym przekonać i zapraszam do dalszej części artykułu.

Odkurzacz Karcher T 7/1 Classic


Czy można mieć profesjonalny mocny odkurzacz w cenie podstawowego domowego? Okazuje się że tak! Karcher w swojej szerokiej ofercie odkurzaczy do pracy na sucho posiada bardzo lekki i kompaktowy model T7/1 Classic. Co kryje w sobie ta jednostka? Zachęcam do lektury

 

Odkurzacz Karcher T 12/1 eco!efficiency


W profesjonalnej serii odkurzaczy do pracy sucho niemieckiego producenta znajdziemy wiele modeli, które w większym lub mniejszym stopniu potrafią spełnić nasze oczekiwania. Model Karcher T 12/1 eco!efficiency należy do grupy odkurzaczy jednofunkcyjnych posiadających wiele zalet, które doceni nawet bardziej wymagający użytkownik. Co kryje w sobie model serii T? Zachęcam do dalszej części artykułu.

 

Specjalistyczny odkurzacz do piekarni Karcher NT 35/1 Tact Bs


Specjalistyczny odkurzacz przeznaczony do prac porządkowych w piekarni to silne urządzenie wyposażony w system automatycznego oczyszczania filtra powietrza. Karcher NT 35/1 Tact Bs bo o nim mowa to prawdziwy must-have każdej firmy zajmującej się wypiekami z pieca. Co kryje w sobie ten wyjątkowy model odkurzacza? Zachęcam do dalszej części artykułu.

 

Odkurzacz Karcher T 10/1 eco!efficiency


Czy odkurzacz może być jednocześnie mocny, energooszczędny i wytrzymały? Okazuje się że tak, bo taki jest właśnie odkurzacz z linii eco!efficiency Karcher T 10/1, który należy do szarej czyli profesjonalnej serii odkurzaczy marki Karcher. Co kryje w sobie ten model? Zachęcam do dalszej części artykułu!

 

Zespół wykwalifikowanych pracowników czeka na Twój telefon.

Sprzedaż: 690 679 190

Serwis: 796 654 702

Wysyłka: 531 877 712

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą sprzedażą i serwisem maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Posiadamy w naszej ofercie profesjonalne usługi serwisowe. Twoją maszyną zajmie się zespół specjalnie wyszkolonych serwisantów urządzeń przemysłowych.